mobile application

اپلیکیشن موبایل (Mobile Application)

اپلیکیشن موبایل چیست؟

اپلیکیشن موبایل یا app، نوعی نرم‌افزار کاربردی است که برای اجرا روی دستگاه‌های موبایل طراحی شده است. اپ‌ها معمولا نرم‌افزارهای کم حجم و با عملکرد محدود هستند، به‌عنوان مثال یک اپلیکیشن رایپو (اولین سیستم وفادارای یکپارچه، توسط سرویس‌های دیجیتال) می‌توان نام برد.

نمونه طراحی اپلیکیشن موبایل شرکت پویاآرت

raypo application

arangers application

پورتوتایپ هوشمند

شما فقط ایده برنامه و الزامات پروژه خود را به ما بگویید و ما برنامه صحیحی را برای تجارت شما تهیه خواهیم کرد.

تجربه کاربر بزرگ

رویکرد ما به طراحی متمرکز بر کارایی، ناوبری آسان، تمیز و بصری است که کاربران را درگیر خود می‌کند.

کدگذاری هوشمند

ما از چارچوب‌ها و ابزارهای مدرن منبع باز استفاده می‌کنیم که روند توسعه را سریع‌تر می‌کند و قابلیت همکاری کد را تسهیل می‌کند.

ios-android-development

روش شناسی AGILE

ما پروژه‌های شما را به واحدهای قابل کنترل تقسیم می کنیم تا کنترل و شفافیت کامل بر توسعه محصول را به شما ارائه دهیم، سرعت را در بازار افزایش داده و بهبود مداوم را حفظ کنیم.

پشتیبانی و نگهداری

مشتریان ما شرکای بلندمدت ما می‌شوند. ما متعهد می‌شویم که برنامه شما را به‌روز کرده و آن را با استانداردها، کارکردها و فناوری‌های آینده ارتقا دهیم.

ارائه برنامه فروشگاه

ما از جزئیات فنی و اسنادی که باید برای گوگل و اپل ارسال شود مراقبت می‌کنیم. ما توزیع و ارسال به App Store و Google Play را تسریع و ساده می‌کنیم.

 

برنامه خود را تبلیغ کنید

بخش بازاریابی آنلاین ما باعث می‌شود برنامه شما متوجه شود! با بهینه‌سازی فروشگاه برنامه، سئو، میزان دید و بارگیری برنامه خود را رشد دهید. بازاریابی موتور جستجو، فعالیت‌ رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات آنلاین.

امروزه اپلیکیشن‌ها تنوع بسیار زیادی دارند، بسته به این‌که کاربر چه نیازی دارد می‌تواند دانلود و از آن استفاده کند و با آن نیاز خود را پاسخ دهد. اپلیکیشن‌ها برای سیستم‌های اندروید و IOS ساخته شده‌اند که با وجود پیشرفت‌های روزانه و آپدیت‌کردنشان، امکانات آن‌ها افزایش یافته و شما را بهتر یاری خواهند داد.

با این وجود توسعه‌دهندگان آن‌ها این هدف را دنبال می‌کنند که یک اپلیکیشن را طوری طراحی کنند که برای انواع سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌های مختلف دیجیتال کاربردی باشد. مانند اپلیکیشن کروم که به‌عنوان مرورگر اینترنت برای دستگاه‌های pc و تبلت و موبایل قابل استفاده و اجراست.

فواید موبایل اپلیکیشن

• اجراء سریع‌تر از برنامه‌های وب دارند.
• قابلیت‌های بیشتر دارند و امکان دسترسی به منابع سیستم را نیز ایجاد می‌کنند.
• امکان کار در حالت آفلاین را دارند.
• امنیت بالایی دارند. 
• ابزارهای زیادی برای بازاریابی اپلیکیشن وجود دارد.
• با توجه به در دسترس بودن ابزار توسعه‌دهنده، عناصر رابط و SDK، ساخت آن آسان‌تر است.

معایب موبایل اپلیکیشن

• ساخت و طراحی آن‌ها از برنامه‌های وب گران‌تر است.
• سازگاری با سیستم عامل‌های مختلف (IOS و اندروید) معمولاً به معنای طراحی دوباره و ساخت برنامه از صفر است.
• دائماً باید به‌روزرسانی شوند.
• ممکن است یک برنامه که توسط فروشگاه App تائید شده است، به‌راحتی در دسترس نباشد.

 طراحی اپلیکیشن موبایل توسط تیم پویاآرت

 پویاآرت با تیم برنامه‌نویسی اندروید و IOS قدرتمند خود، هر نوع سفارش اپلیکیشن اندروید و IOS شرکت یا کارخانه و یا سازمان شما را پیاده‌سازی و اجرا می‌نماید. در صورت تمایل جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد آنها با کارشناسان پویاآرت تماس حاصل فرمایید.