آشنایی با طراحی سایت اختصاصی

سایت اختصاصی چیست؟ چه زمانی به سایت اختصاصی نیاز داریم؟ هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟ چه زمانی به یک سایت، سایت اختصاصی می گویند؟ چطور می توانیم یک طراح سایت اختصاصی خوب پیدا کنیم؟ آیا طراحی سایت اختصاصی نیز نیاز به پشتیبانی دارد؟ سئو سایت در طراحی سایت فروشگاهی چه تاثیری دارد؟ و بسیاری سوالات دیگر درباره طراحی سایت های فروشگاهی که در همین مقاله مورد بررسی قرار می دهیم. اگر شما نیز علاقه مند به داشتن یک سایت اختصاصی می باشید ما در این مقاله شما را برای داشتن یک سایت اختصاصی راهنمایی می کنیم. با ما همراه باشید.

سایت اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از اینکه از طراح سایت بخواهید برای شما یک سایت اختصاصی طراحی کند باید جزئیات کار خود را به طور کامل و مشخص داکیومنت کنید. سپس به طراح بسپارید. طراح با توجه به مواردی که شما می خواهید یک سایت کاملا اختصاصی برای شما طراحی و ارائه می دهد. اگر شما نیز از سایت های تکراری و از گرافیک های تکراری سایت ها خسته شده اید و یا می خواهید کاری برای سایت خود انجام دهید که با قالب های آماده وردپرس امکان پذیر نیست و یا نیاز به نصب بی نهایت افزونه دارد بهترین و مناسب ترین گزینه بهره مندی از سایت های اختصاصی است. زمانی که از طراح می خواهید یک سایت اختصاصی برای شما طراحی کند در واقع می توانید اطمینان داشته باشید که سایت شما مختص شما و کسی اجازه کپی برداری از سایت شما را ندارد. در صورت کپی برداری از سایت شما حتی پیگیری های قانونی نیز به دنبال خواهد داشت.

سایت اختصاصی چیست؟سایت اختصاصی چیست؟

چرا به طراحی سایت اختصاصی نیازی داریم؟

شاید اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این باشد که سایت های وردپرسی تمامی آن چیزی که من می خواهم را دارد پس چرا باید هزینه اضافه پرداخت کنم و یک سایت اختصاصی برای خود و کسب و کارم طراحی کنم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه سایت وردپرسی مقاله مزایا و معایب سایت وردپرسی را مطالعه نمایید.

در پاسخ می توان گفت که قالب های آماده وردپرس که به ظاهر گرافیکی زیبایی نیز دارند عملا تکراری هستند. غیر ممکن است شما قالبی را ببینید که قبلا پیش از شما کسی این سایت را طراحی نکرده باشد. اگر می خواهید یک سایت و یک دیزاین متفاوت و منحصر به فرد را داشته باشید بنابراین استفاده از سایت های اختصاصی برای شما ضرورت دارد.

لازم به ذکر است زمانی که شما قالب های آماده را می بینید و می پسندید درون هر یک از این قالب ها چندین افزونه جداگانه نصب شده است که هر یک از افزونه ها به مقدار بسیار زیادی از سرعت سایت شما را به خود می گیرد. بنابراین زمانی که شما از یک قالب منحصر به فرد استفاده می کنید می توانید اطمینان داشته باشید که سایت شما همه چیز را با هم دارد و نیازی به نصب افزونه نخواهید داشت. عملا سرعت سایت شما به مراتب افزایش می یابد. سرعت سایت یکی از مهمترین گزینه در سئو سایت می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در  زمینه افزایش سرعت سایت کلیک کنید. 

چه زمانی به سایت اختصاصی نیاز داریم؟چه زمانی به سایت اختصاصی نیاز داریم؟

هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

اگر شما نیز تمایل دارید که یک سایت اختصاصی برای خود داشته باشید حتما اولین سوالی که می پرسید این است که قیمت طراحی سایت اختصاصی چقدر و به چه عواملی بستگی دارد؟ در پاسخ می توان گفت که قیمت طراحی سایت اختصاصی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در نحوه قیمت گذاری طراحی سایت می توان به زبان برنامه نویسی که کار می کنید اشاره داشت. همچنین گرافیک و موشن گرافیک هایی که در سایت شما استفاده می شود نیز هزینه جداگانه ای دارد. اما به طور کلی تا زمانی که ساختار سایت شما مشخص نباشد و پیچ و خم های سایت به صورت واضح معلوم نباشد نمی توان قیمت تقریبی طراحی سایت را عنوان کرد. به عنوان مثال هزینه طراحی سایت فروشگاهی با طراحی سایت شرکتی کاملا متفاوت است. همچنین شرکت طراحی سایت که کار طراحی سایت شما را انجام داده است نیز در نحوه قیمت گذاری طراحی سایت تاثیر می گذارد.

هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

چطور می توانیم یک طراح سایت اختصاصی خوب پیدا کنیم؟

شما می توانید درخواست طراحی سایت مورد نیاز خود را به راحتی در همین سایت ثبت نمایید. همچنین می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از نحوه انجام طراحی سایت سوالات مد نظر خود را بپرسید. با به دست آوردن اطلاعات کامل تر شما راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که کار طراحی سایت خود را به چه کسی بسپارید. شما می توانید درباره طراحی سایت اختصاصی خود از مشاوران پویا آرت کمک بگیرید. به یاد داشته باشید که ما همواره در پی آن هستیم که بهترین و مناسب ترین گزینه را پیش روی شما قرار دهیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت اختصاصی کلیک کنید.

چطور می توانیم یک طراح سایت اختصاصی خوب پیدا کنیم؟چطور می توانیم یک طراح سایت اختصاصی خوب پیدا کنیم؟

 

کلام آخر درباره طراحی سایت اختصاصی

حال که با طراحی سایت اختصاصی به طور کامل آشنا شدید نوبت آن است که تصمیم بگیرید می خواهید طراحی سایت اختصاصی داشته باشید یا قالب های آماده با هزینه کم را ترجیح می دهید. اما تمام جوانب را در نظر بگیرید به عنوان مثال طراحی سایت اختصاصی گران تر است. اما در طراحی سایت اختصاصی دست شما برای دیزاین و طراحی کاملا باز است. در طراحی هایی که با قالب های آماده انجام می شود هزینه طراحی سایت شما به مراتب کمتر است اما اگر بخواهید تغییرات جدی در ساختار سایت داشته باشید عملا ممکن نیست مگر اینکه به طور کامل به علم برنامه نویسی تسلط کامل داشته باشید. در طراحی های سایت اختصاصی شما بعد از طراحی نیز می توانید به راحتی تغییرات مد نظر خود را از طراح بخواهید. اما در طراحی سایت با قالب آماده این کار در برخی مواقع عملا غیر ممکن است یا بهتر است بگویم هزینه زیادی با خود به همراه خواهد داشت.

با در نظر گرفتن تفاوت هایی که درباره طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با قالب های پیش ساخته به شما گفتیم تصمیم نهایی با خود شماست. اما اگر باز هم در تصمیم گیری مردد هستید می توانید از متخصصین حاضر در پویا آرت مشاوره رایگان دریافت کنید. می توانید اطمینان داشته باشید که مشاوران پویا آرت بهترین و مناسب ترین گزینه برای طراحی سایت را به شما معرفی می کنند.

شرکت دیجیتال مارکینگ پویا آرت” ضمن سپاسگزاری از شما بابت مطالعه مقاله فوق، اعلام می‌دارد به پاس این توجه به شما یک جلسه مشاوره رایگان (حضوری یا تلفنی) جهت ایجاد یا توسعه کسب و کارتان هدیه می‌دهد تا دانش خود را در اختیار شما گذاشته و تجربه های موفق و بی‌نظیرش را با شما به اشتراک بگذارد.

در این جلسه پر محتوا کارشناسان ما ابتدا با تخصص و کسب و کار شما آشنا می‌شوند و بعنوان یک راهنما و مربی شما را با روش‌های اثربخش دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌نمایند.

در این جلسه ی مشاوره، با مفاهیم زیر آشنا می‌شوید.

اصول و مزایای یک “طراحی وبسایت حرفه ایی” و تفاوتها بین “سایت شرکتی” و “سایت فروشگاهی” ، همچنین شما با “روشهای سئو” (SEO) ( Search Engine Optimization) آشنا می‌شوید، در این جلسه مشاوره شما با “اصول برندینگ” و ابزار آن آشنا خواهید شد، جایگاه مشتریان وفادار (“باشگاه مشتریان“) و سامانه “مدیریت ارتباط با مشتریان” (“CRM”) را در میابید ، در خصوص “محتوا مارکتینگ” و “ویدئو مارکتینگ” هم مطالب بسیار ارزنده و آموزنده ایی دریافت می‌کنید، شدیدا پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت طلایی استفاده کنید. لازم بذکر است هزینه مشاوره این جلسه حرفه ایی سه ساعته معادل ٣.۵ میلیون تومان است اما برای افرادی که در بخش “ارتباط با ما” یا بخش “برندینگ” فرم تکمیل کنند یا از طریق واتساپ سایت درخواست بدهند،کاملا رایگان خواهد بود.

 

 

 

دیدگاه خود را ارسال کنید...